Teraz na wynajem, później dla siebie: o czym warto pomyśleć?

Jakiś czas temu wspominaliśmy o ciekawym dla projektanta wyzwaniu- połączenia racjonalnego projektu pod wynajem z wizją zamieszkania tam samemu za kilka lat. Starsi państwo kupili mieszkanie w stanie deweloperskim, które przez pewien czas ma być wynajmowane.

Zawsze staramy się zwracać uwagę na to, żeby proponowane przez nas produkty były łatwe w utrzymaniu i gwarantowały długą żywotność. Sofa ze zdejmowanym pokryciem czy stół, którego nie można łatwo zarysować to tylko kilka przykładów tego, w jaki sposób dobieramy poszczególne produkty. Większość mebli wybraliśmy z IKEA, ale zaproponowaliśmy Klientom, aby zainwestowali w pojemną zabudowę kuchenną, ciekawą okładzinę ścienną i dobrej klasy podłogę (AC5). Kolorem przewodnim we wnętrzach jest granatowy, który dodaje mieszkaniu klasy i elegancji. W salonie zaproponowaliśmy cegłę, która ociepla pomieszczenie i nadaje mu charakteru.

   

Mamy szczególnie duże doświadczenie z projektowaniem mebli kuchennych z IKEA, która daje 25-letnią gwarancję na meble, a to niesie konkretną wartość w przypadku szybciej zużywających się mieszkań na wynajem.

Projekt miał być ponadczasowy i dość uniwersalny, aby w tym mieszkaniu dobrze się czuli zarówno potencjalni najemcy jak i właściciel inwestycji. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Dwa dni od publikacji ogłoszenia wystarczyły na podpisanie korzystnej umowy najmu.