Pracownia Dobrych Wnętrz

Projekt dla inwestora

Witaj! Jeśli masz w planach wykończenie lub remont nieruchomości kupionej w celach inwestycyjnych (z naciskiem na najem krótko- lub długoterminowy), dobrze trafiłeś! Pozwól, że w kilku zdaniach zaprezentujemy Ci unikalną ofertę, którą kierujemy właśnie do takich osób jak Ty.

Po realizacji kilku własnych projektów mieszkań na wynajem i ponad roku projektowania dla innych inwestorów, WIEMY:

W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować Ci projekt dla inwestora’, który jest unikalną formą projektu nieruchomości na wynajem. Zamiast długotrwałej współpracy zajmującej czas obu stron, skorzystaj z prostszego i szybszego rozwiązania. Zamiast analizowania poszczególnych stylów i dobierania materiałów pod konkretny gust, skorzystaj ze sprawdzonych, uniwersalnych rozwiązań. Co więcej, całość zrealizuj w stu procentach zdalnie (tu piszemy o tym, jak wygląda współpraca zdalna)! Czy może być prostszy sposób? Zagwarantuj sobie realizację projektu w zaledwie 10 dni roboczych od czasu dostarczenia wszystkich materiałów oraz wpłaty zaliczki.

Co wchodzi w skład pakietu?

Ile to wszystko kosztuje?

Cena projektu jest uzależniona od ilości pomieszczeń:

Powyższe ceny są cenami brutto (jako, że nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, nie naliczamy go naszym Klientom).

Wierzymy, że powyższa propozycja przypadnie do gustu inwestorom, którzy chcą zarabiać na mieszkaniach na wynajem. To nie jest łatwy rynek, ale podchodząc do tego tematu racjonalnie i korzystając ze sprawdzonych przez innych inwestorów rozwiązań unikniesz wielu błędów i będziesz w stanie osiągnąć zamierzony cel inwestycyjny. Ponieważ mamy w tym doświadczenie, chcemy Ci w tym pomóc!

Powyższa oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo i powinna usatysfakcjonować większość inwestorów. Gdybyś jednak preferował typowy, kompleksowy projekt wnętrz, w czasie którego będziesz miał zdecydowanie większy wpływ na efekt końcowy, polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora on-line, przy pomocy którego w kilka chwil wycenisz interesujący Cię zakres prac. Oferujemy także usługi uzupełniające (takie jak inwentaryzacja, wykonywanie rzutów 3D i fotorealistycznych wizualizacji czy wsparcie w zakresie Home Stagingu), które wyceniamy oddzielnie.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Exit mobile version