Pracownia Dobrych Wnętrz

Pokój dla 7-letniego piłkarza.

Niedawno otrzymaliśmy zdjęcia z realizacji kolejnego z naszych projektów i od razu stwierdziliśmy, że warto się nimi podzielić na naszej stronie www. To jeden z pierwszych projektów, dla których bazą nie były jedynie Moodboardy, ale również wizualizacje 3D, dlatego tym bardziej ciekawi byliśmy efektu końcowego oraz podobieństwa (ewentualnie: rozbieżności :)) względem tego, co stworzyliśmy w programie graficznym.

Klientka z Wałbrzycha (ostatnio niemal wszystkie projekty wykonujemy zdalnie!) poprosiła nas o aranżację pokoju dla 7-letniego fana piłki nożnej 🙂 To wnętrze przez ostatnie lata nie nadążyło za ekspresowym rozwojem Filipa i aż prosiło się o dostosowanie do obecnych zainteresowań oraz wieku chłopca.

Z racji tego, że sami jesteśmy rodzicami dwóch córek, zadanie okazało się dla nas wyzwaniem. Jeśli wierzyć opinii rodziców i samego Filipa, sprostaliśmy mu wręcz koncertowo, a mały piłkarz bardzo szybko odnalazł się w swoim całkowicie odmienionym pokoju. Najlepszym dowodem na owocną współpracę jest to, że aktualnie zajmujemy się pokojem siostry Filipa, która chyba nieco pozazdrościła bratu jego nowego królestwa.

Oczywiście, również i w tym przypadku zaczęliśmy od rzutu funkcjonalnego oraz propozycji stylizacji, uwzględniającej poszczególne meble i dodatki:

Które – po akceptacji ze strony Klienta, przenieśliśmy w trzeci wymiar:

Po 2 miesiącach od zakończeniu projektu otrzymaliśmy zdjęcia z jego realizacji. Nie ukrywamy, że byliśmy pozytywnie zaskoczeni bliskością wyglądu wnętrza i stworzonych przez nas wizualizacji. Zobaczcie zresztą sami:

Ta współpraca pokazała nam, że wizualizacje 3D w wielu przypadkach dają dodatkową wartość i niekiedy warto włączyć je do projektu, nawet mimo dodatkowych kosztów (czas potrzebny na ten etap projektu jest niestety spory). Na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskaliśmy też sporo doświadczenia w tego typu rzutach 3D i bez cienia obawy włączyliśmy je do naszej oferty. Jeśli chciałbyś się z nią zapoznać, już teraz zapraszamy do samodzielnego oszacowania wartości Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizualizacji 3D, czy niekoniecznie.

Exit mobile version