Pracownia Dobrych Wnętrz

Dwa pokoje dla kawalera… i na wynajem.

Dzisiaj prezentujemy wizualizacje z kolejnego projektu, który właśnie zakończyliśmy. Tym razem naszym Klientem był kawaler, który kupił 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Malborku.

Założenia były proste: nasz projekt miał być ponadczasowy i jak najbardziej uniwersalny. Pan Łukasz zakładał, że być może – za kilka lat – będzie to mieszkanie na wynajem, a jednocześnie chciał do tego czasu czuć się w nim dobrze.

 

Wyzwaniem – jak to zwykle bywa – był ograniczony budżet. 40.000 zł bez robocizny to kwota, w której musieliśmy się zmieścić z wszelkimi materiałami, meblami czy dodatkami. Wykorzystaliśmy niemal każdą złotówkę, skorzystaliśmy z wielu promocji i rabatów, ale najważniejsze, że dopięliśmy swego i nie przekroczyliśmy założeń. A to wcale nie jest takie oczywiste, kiedy współpracuje się z projektantem wnętrz 🙂

Mamy nadzieję, że wizualizacje przypadły Wam do gustu. Jeśli tak, zapraszamy do współpracy i będziemy wdzięczni za rozpropagowanie informacji o naszej Pracowni Dobrych Wnętrz wśród znajomych, którzy mogą być zainteresowani.

Exit mobile version