Dom dla rodziny.

Przedstawiamy kolejny projekt, który zrealizowaliśmy współpracując na odległość. Klienci zgłosili się do nas z gotowym projektem, który chcieli dostosować do potrzeb swojej rodziny, jeszcze przed wybudowaniem domu. To najlepszy czas na wprowadzenie poważniejszych zmian!

Priorytetem było wydzielenie w salonie osobnych stref (jadalniana, wypoczynkowa, a także kącik do czytania książek) w taki sposób, aby idealnie ze sobą współgrały, nie zakłócając nawzajem swoich funkcji. Ważne było również wydzielenie przestrzeni umożliwiającej swobodny dostęp do każdej strefy.

Oprócz salonu z aneksem kuchennym, projekt obejmował również aranżację dwóch łazienek. Miały być spójne kolorystycznie, ale ich odrębny charakter miały podkreślać indywidualnie dobrane detale. W związku z tym do każdego wnętrza zaproponowaliśmy inne płytki o geometrycznym wzorze.

Przy budowie domu zakres prac i liczba decyzji do podjęcia jest wprost olbrzymia, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wyręczyć Klientów z tych obowiązków.